Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

360 DİZAYN KURUMSAL BİLGİLER

360 Dizayn İnternet Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri olarak 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Kuruluşunun ilk yıllarında internet hizmetlerinin üzerine uzmanlaşan şirketimiz, sonraki yıllarda kendini geliştirerek web tasarımı, internet hizmetleri, ajans, fotoğrafçılık ve sanal tur uygulamaları konusunda kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

360 DİZAYN olarak 360 Dizayn İnternet Bilişim Hizmetleri güvencesinde her türlü iç ve dış mekânın internet ortamında 360 derece izlenmesini sağlayarak, bilişim sektöründe devrim yaratan bir teknolojiyle sanki mekânın içindeymiş gibi canlı, net, kusursuz güzellikte ve kaliteli çalışmalar hazırlamaktayız.

360 DİZAYN sanal tur uygulamaları son zamanlarda geliştirilen en iyi tanıtım aracı olmuştur. İnternet sitenizi ziyaret eden müşterileriniz, mekânlarınızı sanki oradaymış gibi inceleyebilirler. Müşterileriniz mekâna gitmeksizin mekân hakkında görsel olarak fikir sahibi olurlar.

360 sanal tur uygulamasıyla müşterilerinize pazarlama, satış ve tanıtım konularında kendinizi daha iyi ve etkili bir biçimde anlatarak, satışlarınızı maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Böylece firmanızın imaj ve prestijini en yüksek noktaya taşıyarak farkınızı ortaya koyacaksınız.

 

360 DİZAYN Yeni teknolojileri takip ederek kaliteli ve profesyonellikten ödün vermeden bireysel ve kurumsal müşterilerinin tasarım ve tanıtımlarını en iyi şekilde yapacak uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön koşul kabul ederek kaliteli hizmet vermeye odaklanmıştır.