Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Mustafa Kemal Köse
Adres: Sahrayıcedit Mah. Derya Sok. No:5 Kozyatağı / İstanbul
Tel.: 90 216 368 99 65
Fax: 90 216 368 99 75
E-Mail: info@bileske.com
Web: www.bileske.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
BİLEŞKE TANITIM LTD. ŞTİ.

 

2000 yılında faaliyete başlayan Bileşke Tanıtım, ortaklarının tecrübeleri ile yeni ve farklı ürün gamlarını birleştirerek faaliyet gösterdikleri sektörlerde kısa sürede fark edilmeyi başarmıştır.

2006 yılında kendi markası olan “Crow Feather” kalemlerinin üretim ve satışına başlamış ve oldukça başarılı bir yol katetmiştir.

 

İsveç markası olan “Burger Swiss Pen” ve Alman markası olan ”Burger Desing Pen” kalemlerinin Türkiye’deki yüzü olup tüketicinin bu markalara ulaşımını kolaylaştırmış ve ürün gamına 2 büyük Avrupa markasını daha katmıştır.

 

Ayrıca 2010 yılı itibariyle  Pierre Cardin kalem ve ofis grubu ürünlerinin Türkiye’de tek yetkili temsilcisi olarak dünyanın farklı bölgelerinde üretilen Pierre Cardin ürünlerini de ithal ederek ülkemizde tüketicilere sunmaktadır. 

Bileşke Tanıtım Ltd. Promosyon ve Kırtasiye sektörünün önemli bir oyuncusu olup,bünyesinde barındırdığı Uluslararası Markaların yanısıra, bir çok ülkeden gerçekleştirdiği  ithalat ve stok gücü ile 600m² ofis ve deposunda, ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir ekiple yoluna devam etmektedir.

Son teknoloji olan lazer markalama makinasıyla kurum ve kişilere özel lazer logolu ürün hizmetini de kendi bünyesinde faaliyete geçirmiştir.

 

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.