Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Ersin Büyüksoy
Adres: Merkez Mah. Salih Paşa Cad. Şirinler Sok. No:10 Gaziosmanpaşa / İstanbul
Tel.: 90 212 444 54 32
Fax: 90 212 563 26 91
E-Mail: info@buyuksoy.com.tr
Web: www.buyuksoy.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
BÜYÜKSOY BAYRAK VE ŞEMSİYE SAN. TİC. A.Ş.

Büyüksoy, genç ve dinamik ekibi ile en yüksek kalitede bayrak ve flama imalatı yapmaktadır. Üretimde kullandığımızDuPont Artistri tekstil dijital baskı makinesi ile istenilen renk tonlarını sorunsuz olarak uygulamaktadır. Klieverikkalender ile boyanın kumaşa tam olarak fiskelenmesi ve uzun süre solmadan kalmasını sağlamaktadır. Deneyimli dikişçilerimiz, son model Brother marka dikiş makinelerini kullanarak üretim yapmaktadır.

Büyüksoy, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, Türkiye pazarına yeni ürünler kazandırmaktadır. Portatif bayrak direklerini ilk olarak pazara sunmuş ve Beach flagflying banner ve giant pole ürünlerini marka haline getirmiştir. Ayrıca firmamız bu ürünlerin yalnızca Türkiye değil bütün Avrupadaki en büyük toptancısıdır.

Büyüksoy, Reklam sektörünün yeni ürünleri daha rahat inceleyebilmeleri ve bizi daha yakından tanıyabilmeleri için yurt dışı ve yurt için fuarlara katılmaktadır.

Hedefimiz, yeni ürünlerle müşterilerimizin markalarını en etkili biçimde sergilemelerini sağlamak ve reklam sektöründe tercih edilen marka olmaktır.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.