Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Zekeriya Yücel
Adres: Yeni Doğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:56/13 Bayrampaşa / İstanbul
Tel.: 90 212 493 10 44 / 90 212 674 22 63
Fax: 90 212 612 01 93
E-Mail: info@darsan.com.tr
Web: www.darsan.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
DARSAN SARACİYE SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

    DARSAN’ın kuruluş amacı, modayı ve kaliteyi en iyi şekilde birleştirerek, uygun fiyatlarla tüm müşterilere ulaştırmaktır. DARSAN’I farklı kılan unsur, her çeşit ithal, su geçirmez, üstün kaliteli kumaşlar ile geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapabilme gücüdür. Kendisini üretim sektörünün olduğu kadar hizmet sektörününde bir parçası olarak gören DARSAN, kaliteli ürün, sorunsuz üretim ve kusursuz hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine amaç edinmiştir. 

    Kaliteli üretimin; iyi eğitilmiş, şirket ile bütünleşmiş, sürekliliği olan bir işgücünün varlığı ile mümkün olabileceğine inanmış bir yönetim anlayışı ile yönetilmektedir. 

    Üretim odaklı organizasyon yerine, müşteri odaklı organizasyonu benimseyip, müşteri memnuniyetini arttırırak; çalışanlarda yatay, dikey iletişimi ve motivasyonu arttırarak; her denemede, kusursuz üretimi hedefleyerek, kalite gücünü gün geçtikçe arttırmaktadır.

    Öğrenmenin ve gelişmenin devamlılığını, başarının temel şartlarından biri sayan DARSAN , sektöründeki yenilikleri takip etmek, ürettiği ürünlerdeki kalite standardını koruyup geliştirmek ve optimal üretimi yapabilmek amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarını teknik ve tasarım olarak iki ayrı ekiple sürdürmektedir.

     DARSAN, sahip olduğu yüksek üretim kapasitesi ile alınan siparişleri istenilen sürelerde teslim edebilmektedir.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.