Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Çiğdem Mercan
Adres: Turgutreis Mah. Barbaros Cad. 17. Sok. C4 Blok B182/105-106 Giyimkent - Atışalanı / İstanbul
Tel.: 90 212 244 75 15
Fax: 90 212 244 75 18
E-Mail: satis@deonet.com
Web: www.usbturkiye.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
DEONET

 

DEONET HAKKINDA

DEONET, kişisel kullanıma uyarlanmış USB Flash Bellekler, anahtarlıklar, kalemler ve diğer iş hediyeleri konusunda uzmanlaşmış Hollandalı üretici firmadır. Müşterilerimiz arasında özellikle hediyelik - promosyon şirketleri, pazarlama ve reklam acentaları ve BT dağıtıcıları bulunmakta olup, nihai tüketiciye doğrudan satış yapılmamaktadır.

BT ‘ den promosyonel pazara

1991 yılında kurulmuş olan DEONET; işe ilk olarak BT ürünlerinin üreticisi ve distribütörü olarak başlamış bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içersinde sadece Deonet markalı kayıt ve depolama ürünleri ve bilgisayar hafızaları bulunmakta iken, Uzak doğudaki tedarikcilerimiz ile olan iyi ilişkilerimiz sayesinde ürün gamımızı geliştirerek USB Bellek konusunda Pazar lideri konumuda gelmiş bulunmaktayız.

Avrupa üretimin avantajları

Başlangıçta USB Belleklerin kişiselleştirilmesini fason olarak yapmakta iken , kısa süre içinde bu hizmeti kendi üretim departmamızda üretmemizin daha kaliteli ve daha hızlı hizmete dönüşeceğine karar verdik. USB Belleklerin üretimini, montaj ve kişiselleştirmesini Hollanda’ ya taşıyarak kendimizi rakiplerimizden ayırt etmiş bulunmaktayız.

Kısa sürede teslimat, garantili kalite, esnek ve rekabetçi fiyatlar büyümemizi , USB bellek konusunda uzmanlaşarak Pazar lideri olmamızı sağlamıştır.

Ürün yelpazemizi genişlettik

Modern üretim ve baskı imkanları ile, uluslararası bir satış organizasyonu ve uzak doğudaki hammadde üreticileri ile güçlü bağlantılar kurmamız ürün gamımızı genişletmemize sebeb oldu. Bu şeklide müşterilerimize güvendikleri kaynaktan daha fazla çeşitde promosyon ürünleri sunmaktayız.

Ürün yelpamemiz, USB Flash Bellekler, hard diskler, anahtarlıklar, kalemler ve damla etiketlerden oluşmaktadır, ama araştırma ve geliştirme departmanımız yeni ürünlerin üretimi konusunda araştırma ve geliştirme yapmaya devam etmektedir.

Dünya çapında DEONET

Firmamızın merkezi ve üretim faaliyetleri binası Hollanda’nın Eindhoven şehrinde bulunmakta olup, buradan altmıştan fazla ülkeye ihraç mal gönderilmektedir. İspanya, Fransa, Almanya, İtalya ve Türkiye'de yerel piyasalara daha iyi hizmet verebilmek için satış bürolarımız bulunmaktadır. Hongkong’ daki satınalma ekibimiz titizlikle kalite kontrolunu sağlamakta ve tedarikçilerle yakın ilişkiler kurmaktadırlar.

 

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.