Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Ulvi Yıldırım
Adres: Büsan Org. San. 10631 Sok. No:4 Karatay / Konya
Tel.: 90 332 345 00 10
Fax: 90 332 349 39 19
E-Mail: info@dival.com.tr
Web: www.dival.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
DİVAL AJANDA VE KAĞIT ÜRÜNLER

Bir Damla Ofset markası olan DİVAL, 30 yıllık matbaacılık deneyiminin başarılı bir meyvesidir. Promosyon dünyasına farklı bir pencereden bakan DİVAL, promosyon pazarına girdiği 2007 yılından beri taklit eden değil taklit edilen marka olmanın gururunu yaşamaktadır. Bütün müşterilerine aynı hassasiyeti göstererek koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen DİVAL, sürekli büyüme trendini 2013′de de sürdürmek istemektedir.

Siz de bu yıl DİVAL ürünlerini tercih edin, promosyonda sürpriz yaşamayın.

Sürekli kendini yenileyen genç ve dinamik kadromuz, ürünlerimizin tasarımından müşteriye ulaştırılmasına kadar geçen her aşamada etkin rol alır. Ar-Ge toplantılarımızda müşteri talepleri ve yeni trendler titizlikle değerlendirilerek, her yeni sezonla birlikte DİVAL’in ürün portföyü de yenilenir.

Kaliteli bir üretim için ne tek başına teknoloji, ne de tek başına deneyim yeterlidir. Tesislerimizde baskıdan başlayarak üretimin her aşamasında, kusursuz bir üretim için gerekli bütün koşullar sağlanır. En iyi teknolojiler kullanılır ve her proseste gerekli tüm kalite kontrol adımları titizlikle uygulanır.Doğru termin, etkin planlama ve sıfır hata ile zamanında teslim ilkemiz gereğince üretimin her aşaması için en ileri yazılım teknolojileri desteği ile detaylı üretim planlaması yapılır. Sorunsuz teslimatı sağlamak için ekibimiz 24 saat kesintisiz çalışır. Bunun sonucu olarak; Dival’de, siparişlerinizi söz verilen zamanda teslim alırsınız.

DİVAL’in güleryüzlü müşteri temsilcileri promosyon ihtiyacınızı karşılamak, size özel projeler sunmak için bekliyor… 

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.