Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Ömer Ertan
Adres: Tahtakale Yavaşça Şahin Sok. 4/B Eminönü / İstanbul
Tel.: 90 212 527 73 71
Fax: 90 212 513 46 61
E-Mail: ertanpen@superonline.com
Web: www.ertanpromosyon.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
ERTAN KALEM ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen ve bu doğrultuda pazarlama politikasını oluşturan Ertan Promosyon geçen zaman içinde bu yönde atmış olduğu adımların karşılığını alarak promosyon sektöründe yerini almıştır.

Üstlenmiş olduğu misyonun bilincinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite ve uygun fiyat politikalarının yanı sıra satış öncesi ve sonrasında vermiş olduğu hizmetlerle çalışmış olduğu firmaların promosyon konusunda çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

Bununla birlikte firmaların tanıtımı konusunda önemli bir yer edinen promosyon ürünleri ile ilgili olarak firmaların tanıtımlarını daha etkin ve daha doğru bir şekilde yapabilmeleri için müşterilerine alternatif ürün oluşturma ve doğru zamanlama gibi konularda da öneriler sunarak bir nevi müşterilerinin promosyon danışmanı olmuştur.

Promosyon sektöründe sahip olduğu bilgi birikimini müşterilerinin beklentileri ile birleştirerek marka değerinizi yükseltirken bilinirliğinizi arttıracak çözümler sunmaktadır.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.