Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Sinan Alcan
Adres: Şekerciler San. Sit. Fevzi Çakmak Mah. 10547 Sok. No:3 Karatay / Konya
Tel.: 90 212 659 85 66 / 90 332 342 33 73
Fax: 90 212 659 85 75 / 90 332 342 46 16
E-Mail: alcan@alcan.com.tr
Web: www.alcan.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
ALCAN REKLAMCILIK VE HALKLA İLİŞKİLER SAN. VE TİC. A.Ş.

 

ALCAN REKLAM A.Ş.; Türkçe-Edebiyat Öğretmeni olan Salim ALCAN‘ın boş zamanlarını değerlendirdiği serigrafi hobisi ile başlamış ve yıllar sonra Konya'daki promosyon sektöründe en üst sıralara yerleşmiş ve lider bir kuruluş haline gelmiştir.

1986 yılında 25 m2 lik serigrafi atölyesi olarak hizmete başlayan ALCAN REKLAM A.Ş. bugün Konya'daki 2,400 m2 kapalı Fabrika alanı ve İstanbul İstoç Ticaret Merkezindeki toptan satış mağazası ile yüzlerce çeşit ürünün üretimini ve satışını başarıyla gerçekleştirmektedir. Yeniliği ürün çeşitliliğini ön planda tutan ALCAN REKLAM A.Ş. her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.

Firmamız; duvar saatlerinde TSE belgeli, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı onaylı ve 2 Yıl garantili satış yapan Konya’nın İLK ve TEK firması, Türkiyede ise ilk 3 firma arasındadır.

Duvar saatlerindeki uluslararası standartlar, kalite ve hassasiyetin bilincinde olan ALCAN üretimin her aşamasında otokontrol ile kaliteyi en üst seviyeye çıkarıyor. Bu bilinç içerisinde kullandığımız malzemeleri büyük bir özenle seçmekteyiz. Duvar saatlerindeki en önemli parça, saat mekanizması (motor kısmı) dır. Biz ALCAN REKLAM A.Ş. olarak bütün saatlerimizde 46 cm büyük salon saatlerine kullanılan Çift Sargılı motor kullanmaktayız. Bu motor büyük akrep yelkovanı zorlanmadan taşımasının yanı sıra pil tüketiminide azaltarak uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

TEST işlemi; Montaj sonunda, kontrol alanlarında, test edilen duvar saatlerimiz mekanik veya işçilik hatalarından kaynaklanan sorunların müşteriye ulaşmadan tesbit edilmesinde en önemli etkendir. Bunu aldığımız kalite belgeleriylede destekliyoruz. Bugün ALCAN REKLAM A.Ş.‘nin bu noktaya gelmesinin en önemli etkenlerinden birisi Kaliteye verdiğimiz önemdir. Günlük 2,500 adet Duvar saatini montaj hattından sonra test alanlarımızda tek tek kontrol edip Sıfır hata ile müşterilerimize teslim ediyoruz. Ayrıca Satış Sonrası Hizmet yeterlilik belgesi ile satış sonrasındada müşteri memnuniyetini garantiliyoruz.
 

 

ALCAN kalite estetik ve ekonomiyi birlikte sunuyor

Alcan Promosyon duvar saatlerinden anahtarlıklara, masa üstü setlerden özel tasarım promosyon ürünlerine kadar yüzlerce çeşit ürünü uygun ödeme koşullarıyla satışa sunuyor. Satış sonrası verdiği hizmetlerle Müşteri memnuniyeti garantisi sağlıyor.

Alcan Promosyon aradığınız kalite estetik ve ekonomiyi birlikte sunuyor.

Bugün ALCAN 27 yıllık üretim tecrübesi, 250’ yi aşkın plastik zamak ve saç kesim kalıbı, muhtelif gramajlarda enjeksiyon makinaları, Nikel, krom ve saten kaplama tesisi, Düz, Yuvarlak ve Eğimli Yüzeylere yaldız kaplama üniteleri, Otomatik Serigrafi baskı makinaları ile Yıllık 1.500.000 adet anahtarlık, 500 bin adet duvar saati, 5 milyon adet damla etiket, 100 bin adet özel tasarım promosyon ürünleri üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Sektörde İlklerimiz

  • Damla Etiket imalatı

  • Zamak Krom ve Saten Nikelaj Tesisi

  • Sınırsız Boy Yaldız Kaplama Ünitesi

  • Düz Yuvarlak ve Eğimli Yüzey Yaldız Kaplama

  • Otomatik Serigrafi Makinaları
Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.