Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Güzin Kürsüz
Adres: Yeşil Bayır Mah. Yeşil Bayır Cad. No:17 A Blok (Schenker Arkas Karşısı) Hadımköy / İstanbul
Tel.: 90 212 760 11 89
Fax: 90 212 774 23 82
E-Mail: info@gurpas.com.tr
Web: www.gurpas.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
GÜRPAŞ KIRTASİYE MATBAACILIK PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

1969 yılında küçük bir matbaa olarak temelleri atılan Gürpaş 1982 yılından bu yana Gürpaş Kırtasiye Matbaacılık Plastik Sanayi Ticaret Limited şirketi adı altında kalite ve başarı yolculuðundaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Matbaa işleriyle başlayan ürün portföyüne önce promosyon ardından da kırtasiye ürünlerini ekleyen Gürpaş bugün 25 yıllık deneyimiyle ajandadan takvime, defterden fihriste, plastik mamüllerden matbuu evrak ve kaðıt ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle kırtasiye ve promosyon ürünleri ihtiyaçlarınızı yaratıcı ve yenilikçi kimliði, dürüstlük ve güvenilirlik üzerine kurulmuş iş prensibi ile karşılamaktadır.

Kalite ve hizmet zincirini birbirinden ayırmamayı ilke edinmiş müşteri odaklı firmamız toplam kalite yönetimini benimsemiş, kalite hedefine ulaşmak için 2002 yılından beri Hadımköydeki 5000 metrekarelik yeni tesisinde deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyat ile en yüksek kalite düzeyinde, esnek yapımızla karşılayarak yüksek müşteri deðeri yaratan ürün ve hizmetler sunmak.

Vizyon

“Müşteriye özel ürünler ve çözümlerle farkı ve seçkinliði hissettiren bir firma”

Kurumsal Deðerlerimiz

Güvenilirlik
Kalite
Müşteri odaklılık
Uzmanlık
Verimlilik
Yaratıcılık
Sorumluluk
Karşılıklı Saygı
ışbirlið

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.