Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Ercan Güler
Adres: Çoban Çeşme Mah. Kalender Sok. No:10 Yenibosna-Bahçelievler / İstanbul
Tel.: 90 212 503 40 60
Fax: 90 212 503 60 33
E-Mail: info@hasgultextile.com.tr
Web: www.hgtextile.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
HASGÜL TEKSTİL PROM. ÜRÜN SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

 

BİZ...
Temelleri 2004 yılında atılan Hasgül Tekstil, Türkiye'de tekstil promosyon sektörünün lider ve öncü şirketidir.


Hasgül Tekstil, 200 çalışanı , modern makine parkuru ve 4500 metrekare kapalı , alanı ile iç piyasaya olduğu kadar ihraç piyasalarına da çalışmaktadır. İşletmenin kapasitesi yıllık yaklaşık 1 milyon adettir. Şirket, üretiminin %70'ini başta Almanya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İtalya, Belçika, İsviçre, İsveç, Danimarka, Slovenya, Avusturya, Hollanda ve Çek Cumhuriyeti olmak üzere dünyanın farklı bölgelerine ihraç etmekte; geri kalan üretimini ise Türkiye'nin dev markaları için gerçekleştirmektedir.


Hasgül Tekstil; 7 ana bölümden oluşmaktadır:


Modelhane; siz müşterilerimizden gelen talepler üzerine uzman bir ekipten oluşan kadrosunda ki modelist, modelist yardımcısı,model makine ustası ve yardımcılarından oluşan ekibiyle tekstil promosyonda çığır açan tasarımlar ve modeller hazırlamaktadır.


Kesimhane; kumaşların gerekli kontrollerden geçildikten sonra kesiminin gerçekleştirildiği bölümdür. Kesimhanemizde günlük örme grubu olarak 40.000 adet,dokuma grubu olarak günlük 20.000 adet kesim kapasitelerine sahiptir.


Baskı;gönderdiğiniz logo ve görseller grafik ve tasarım ekibimizin kontrolunden geçip gerekli ölçü bilgilerine ayarlanarak kalıphaneye verilir kalıphanede kalıpları hazırlandıktan sonra Türkiye de kullanılan son teknoloji makinalarda işlem görmektedir.Baskı kapasitemiz 15.000 ve 20.000 arasında gerçekleşmektedir.


Dikim;Kesimden,baskı veya nakıştan çıkan ürünlerin müşteri istekleri doğrultusunda kullanıma uygun hale getirilmesi işlemlerinin yapıldığı bölümdür.Dikim atölyemizde teknolojiye uygun otomatik sistemli makinalar bulunmaktadır.Atölyemizde günlük 5000 ile 10000 adet arasında üretim gerçekleştirmektedir.


Kalite Kontrol Ekibi ;Bu bölümde işlem gören ürünlerin kullanım şartlarına uygunluğu süreç kontrol ekibi tarafından sistematik olarak dahili veya tarafsız laboratuarlarda test edilmekte ve uygun ürünler müşterilere sunulmaktadır.


Ütü ve Paket;Burada da kalite kontrol ekibinden çıkan ürünler tek tek ütülenip,jelatinlere yerleştirildikten sonra müşterilerin isteği doğrultusunda asortili olarak kolilere yerleştirilir.Kolilerin üzerinde gerekli olan koli üstü bilgisi ve sevk adresleri yapıştırılarak çeki listeleri ile birlikte sevk edilmeye hazır hale gelir.Günlük kapasitemiz 10.000 adedi bulmaktadır.


Yönetim Kadrosu; 3 kişilik İngilizce, Almanca ve Rusça bilen eğitimlerinin ve yaşamlarının çoğunu yurt dışında yaşayan ekibimiz dillerine ve Avrupa zihniyetine hakim kapasiteyle görev yapmaktadır.


Yeminli Mali Müşavire tam tastik olan Muhasebe ve Finans ekibimiz sizlerin ve firmamızın hesaplarını en iyi şekilde tutarak bir olası yanlışlıktan doğacak zararları engelleyerek maddi huzurumuzu sağlamaktadır. 
İmalat Müdürü ve Yardımcıları, üretimin tüm safhalarını organize ve kontrol ederek üretimde olabilecek hataları saptayarak sorunlara müdahale ederler.Firmamız bünyesinde yer almayan fason çalıştığımız anlaşmalı nakış atölyelerinde nakışları yapılan yarı mamüllerin de takip ve kontrollerini yapmakla görevlidirler. 
Tasarım Ekibi;Şirket, katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlardan, gerçekleştirdiği müşteri ziyaretlerinden ve müşteri memnuniyet anketlerinden elde ettiği bilgilerin ışığında özgün tasarımlarını ve yeni koleksiyonlarını geliştirmektedir.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.