Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Turhan Akyüz
Adres: Seyitnizam Mah. Ambarlar Cad. Kayıkçıoğlu İş Merkezi No:21/A Zeytinburnu / İstanbul
Tel.: 90 212 416 45 84
Fax: 90 212 582 31 69
E-Mail: turhan@hilalcanta.net
Web: www.hilalcanta.net
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
HİLAL ÇANTA PROMOSYON VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED

2001 yılında İstanbul'da kurulan firmamız, Türk promosyon sektöründe özel çanta imalatı ve pazarlaması konularında uzmanlaşmıştır. Kurulduğu günden itibaren vermiş olduğu kusursuz hizmet anlayışı ve kalitesi sayesinde rakiplerinden sıyrılmayı bilmiştir. Şirketimiz müşterileri ile sağladığı sinerji sayesinde daha iyiye ve daha mükemmele ulaşmak için maksimum gayret içindedir. 

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beğenileri doğrultusunda firmaya ve kişiye Özel olarak tasarlanan çanta modelleri tamamen özgündür. Firmalar ihtiyaçlarını bize iletir, biz onlar için tasarlarız. Tasarımlarımızda fonksiyonellik, estetik ve ekonomiklik öncelikli tercihlerimizdir. Yılların kazandırdığı deneyim ve işinin uzmanı kadrolarımızla kendileri ile çalışma ayrıcalığını bize sağlayan müşterilerimize hizmet verme grurunu yaşamaktayız. 

Müşterilerimizin ihtiyaçları konusunda DOĞRU ANALİZ'den sonra; DOĞRU ÜRÜN ve MODEL tespitine gideriz. Üretim aşamasında ihtiyaç doğrultusunda en KALİTELİ MALZEME seçimi yoluna gideriz. Bir işi fonksiyonel ve kaliteli yapmak kadar gerçekçi ve EKONOMİK fiyata üretmek ve ZAMANINDA TESLİMAT önemlidir. Mükemmel bir iş çıkartıp zamanında teslim edememek anlamsızdır. Biz zamanında teslimi hedefliyoruz ve teslim ediyoruz.

2009 yılında taşındığımız yeni adresimizde kapasite arttırımına giderek, kendi segmentinde oldukça iyi bir kapasite sayılabilecek yıllık 1.000.000 adet'ten fazla üretim kapasitemiz ile her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.