Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Hakan Doğru Güven
Adres: Aksu Cad. Beyaz Center No:5 D:201 Kartaltepe - Bakırköy / İstanbul
Tel.: 90 212 571 16 84
Fax: 90 212 571 16 86
E-Mail: info@infotekstil.com
Web: www.infotekstil.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
İNFO TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ

 

Sizin için üretiyoruz...

İNFO TEKSTİL

MÜŞTERİ ODAKLI, DÜRÜST, YENİLİKÇİ ve SORUMLU

Tekstil ürünleri üzerine promosyon alanında ülkemizde ve dünyamızda yaşanan birçok olumsuzluğa karşın, gelecek binyıla daha bir umutla bakmak, yaşamımızı çevremizle birlikte kalkındırmak, ilişkilerimizi insanlığın ortak ahlaki değerlerinin bütünlüğü içerisinde geliştirmek amacıyla, İNFO TEKSTİL imalat ve ihracat kulvarında...

İNFO TEKSTİL; SİZLERE , TEKSTİL ALANINDA ÇAĞDAŞ KALİTE BİLİNCİYLE ÜRETTİĞİ PROMOSYON ÜRÜNLERİYLE, SATIŞLARINIZDAKİ GELİŞİMİNİZDEN SORUMLULUK DUYARAK, UYGUN FİYATLARLA, SAĞLIKLI-HIZLI ÇÖZÜM ODAKLI YÖNTEMLERYİLE HYZMET SUNAR.

Sizler de; iş alanında müşterisinin geleceğini düşünen, insana, eğitime, bilime, sürekli gelişmeye inanan, yaşama, çevreye, kültür ve sanata değer veren, saygı duyan, hergün gelişme yolunda yenilikler yaratabilen, üretmiş olduğu ürünleriyle sizi her alanda daha yukarılara taşımak isteyen , mutluluğu ve umudu paylaşan, profesyonel bir ekiple, çalışmak ve işbirliği yapmak istemez misiniz?

Evet, iş alanınyıdaki gelişme yolculuğunuzun sinerjik bir parçası olarak katkılarımızın keyfine vararak mutlu ve umutlu bir yaşamı birlikte paylaşalım.

MİSYON;

"İnsana, üretilenlere ve iş yaşamına saygı" ' nın temel değer olduğu; verimli, keyifli ve yaratıcı bir paylaşım ortamı oluşturma yoluyla, bugünü geliştiren, geleceği sağlıklı kurmayı amaçlayan ürün ve hizmetlerle, ilişkide bulunduklarımıza değer yaratmaktır.

VİZYON ;

Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlama amacyıla BEKLENTYLERİ AŞAN ve FARK YARATAN ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, yaşamın aydınlığının arttırılması, sürekli öğrenen, gelişen bir Türkiye ve Dünya ölçeğinde daha mutlu yarınlar yaratılması yolundaki katkılara eşlik etmek, hizmet sunmaktır.

ÇALIŞMA ALANIMIZ ;

Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla , tekstil alanında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu promosyon ürünlerini kaliteli ve ucuz üreterek mutlu ve umutlu bir yaşam yaratıp, sıkıntıları gidermektir.

İLKE ve DEĞERLERİMİZ ;

■ Saygı ve Dürüstlük

■ Yaşama Katkı

■ Güven ve İş Birliği

■ İnsana Yatırım

■ Çözüm Odaklılık

■ Bütünsellik

■ Özgünlük

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.