Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Etem Budan
Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 9. Ada No:119 Bağcılar / İstanbul
Tel.: 90 212 659 47 91
Fax: 90 212 659 47 94
E-Mail: lidersan@lidersanpromosyon.com.tr
Web: www.lidersan.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
LİDERSAN PROMOSYON VE TANITIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Aksan Şirketler Grubu olarak yaklaşık 31 yıldır Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Grup Şirketlerinden dünya markası MASSEY FERGUSON bayiliğini yürüten LİDERSAN MOTORLU ARAÇLAR LTD. ŞTİ. 1992 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne "müşteri her zaman haklıdır" ve "müşteri velinimetimizdir" anlayışını benimsemiş ve hiçbir zaman bu anlayışından ödün vermemiştir. 

Bir dünya markası olan MASSEY FERGUSON "üstün kalite, üstün hizmet, yüksek performans...." güzelliklerini ifade eder. Böyle bir markayı temsil eden, satıcılığını yapan bayinin de buna uygun bir yapıya sahip olması gerektiğine inanan şirketimiz; Yazıbaşı Kasabası Torbalı, İzmir adresinde AKSAN DİNLENME TESİSLERİ yanında 13 Nisan 2004 tarihinde Ege Bölgesinin ilk 4S Plazasını hizmete sunmuştur. 

Müşterilerimizin hizmetine sunulan 4S Plazamızda Satış-Servis-Yedek parça-Boya kaporta ve 2. el araç satışı yapılmaktadır. Bu sayede MASSEY FERGUSON, CHERY, ISUZU ve KARSAN marka araçların her türlü bakım ve servis ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmiştir. 
2100 m2 kapalı alana sahip olan 4S Plazamız satış showroom, yedek parça satış ve teşhir yeri, mekanik servis bölümü ile boya-kaporta atölyesinden oluşmaktadır. 

Plazamız, yedek parça ve servis işçilik ücretlerinde kaliteyi sizlere en hesaplı şekilde sunmaktadır. Acil Servisimizle 365 gün 24 saat müşterilerimizin zor anlarında yanında olabilecek, Yerinde Servis ekibimiz ile de Plaza'ya uzak mesafede bulunan müşterilerimize yerinde veya araç parkında hizmet verilerek büyük bir kolaylık sağlanmaktadır.  Ayrıca servis bölümümüzün Anadolu Sigorta,  Eureko Sigorta, Yapı Kredi Sigorta ve Fiba Sigorta şirketleri ile anlaşmaları sayesinde müşterilerimizin kötü günlerinde de onların yanlarında olmak ve en iyi hizmeti en kolay şekilde almalarını sağlamak hedeflenmiştir. Aynı zamanda Anadolu Sigorta ve Eureko Sigortanın acenteliğini yapmaktayız. Her türlü sigorta işlerinizde uygun fiyat ve cazip kampanyalarla hep yanınızdayız.

Massey Ferguson traktörlerinin kalitesinin tartışılmaz üstünlüğü bütün çiftçilerimiz tarafından bilinmektedir. Hepsinin gönlünde de bir gün Massey Ferguson marka bir traktör sahibi olma isteğinin yattığını biliyoruz. Bu isteğinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için Lidersan Ltd. Şti. olarak her zaman, her yerde ve her koşulda hizmetinizde olmak öncelikli hedefimizdir.

Satışını yaptığımız tüm araçların aynı zamanda yetkili servis ve desteğini de Torbalı'daki Servis Noktamızda vermekteyiz.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.