Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Sanem Örgey
Adres: Sırrı Çelik Bulvarı Sultanevleri A2 D7 Taşdelen / İstanbul
Tel.: 90 216 575 49 00
Fax: 90 212 573 49 04
E-Mail: meditas@meditas.com.tr
Web: www.meditas.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
MEDİTAŞ TANITIM ÜRÜNLERİ A.Ş.

 

Bizi farklı kılan, tüm gücümüzü, yaratıcılığımızı işimize yöneltiyor olmamız.

İş hediyeleri ve promosyon ürünleri önermenin, tedarik etmenin ciddi bir iş olduğunun bilincindeyiz; ve işimizi bu ciddiyete yaraşacak sorumluluk bilinciyle yapıyoruz.

Gerek kendi bünyemizde yer alan araştırma grubu, gerekse üyesi bulunduğumuz WAGE
organizasyonu kanalıyla bize ulaşan zengin bilgiler çerçevesinde, promosyon ürünleri pazarında çok geniş bir 
alanda hizmet vermekteyiz.

Markalı kurumsal iş hediyeleri, üst düzey promosyon ürünleri ve diğer promosyonel ürünler konusunda 20 yıldır hizmet vermekteyiz.

Üst düzey markalı iş hediyeleri konusunda ARTiBUSINESS ve ARTi ailesinin en yeni ve en renkli üyesi ARTiPOP markalarının tüm Türkiye haklarına sahibiz.

Promosyon ürünlerinin seçimi, tasarımı, üretim veya ithalatı, gerekli ürün üzeri baskıların yapılması, promosyon kampanyalarının yaratılması, hayata geçirilmesi, gerektiğinde tüm dağıtımının organize edilmesi konularında anahtar teslim servis sunuyoruz.
 


Markalı ürünler ve lisans haklarıyla ilgilenen bölümümüzde çeşitli Copyright, patent ve tescilli ürünlere sahibiz. GdL (Guy de Langelot), WOODLIFE, GOLDLIFE, COLORLIFE, OFFICELIFE, BLACKLIFE, CLEARLIFE ve SPORTSLIFEın da olduğu marka ve patent haklarının sahibiyiz.

2004 senesinde, BEYMEN, BEYMEN Club, B2 markalarının lisans haklarını aldık. Lisanslı iş hediyeleri konusuna girip, kurumsal satış kısmını denetimli olarak bir satış firmasına delege ederek bir ilki gerçekleştirdik.

Promosyon ürünler yelpazesinin hemen her türünde hizmet veren firmamız, değişik kategorilerde, imalat, ithalat ve ihracat yapmaktadır. Genel çizgide bir "kaynak firma" olarak, sektöründe Türkiyedeki en büyüklerden birisi olarak değerlendirilmektedir.

Meditaş, uluslararası WAGE (World Advertising Gifts Exchange – Dünya Reklam Hediyelik Ürünleri Değişimi) organizasyonunun da Türkiyedeki tek üyesidir. 2008 senesi başında 50. yaşını kutlayan WAGE, her ülkeden sadece bir firmayı seçerek organizasyonuna kabul eden, üyeler arası açık bilgi transferleri ve gerekli yerlerde yapılan toplu alımlara dayanarak, üyelerinin kar maksimizasyonunu amaçlayan bir organizasyondur.

Ayrıca, Amerika Birleşik Devletleri merkezli PPAI (Promotional Products Association International – Uluslararası Promosyon Ürünleri Derneği) içinde kaynak firma üyeliği (Supplier Member; No.: 109832), Almanya merkezli, bir Avrupa kuruluşu olan PSI (Prasent Service Institut GmbH, Armağan Hizmet Enstitüsü) kaynak firma üyeliği (Manufacturer Member; No.: 43320) üyeliklerinin içinde en önemlilerdendir. Türkiyedeki Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Dağıtıcıları Derneğinin ( PROMOTÜRK) kurucu üyelerinden olan firma, kısa süre öncesine kadar, yönetim kurulunun seçilmiş idarecilerinden birisi konumunda olup, Avrupa Promosyon Ürünleri Derneği ( EPPA)da da Türkiyeyi temsil etme ve sektörel ihracat bağlantılarını güçlendirmek amacıyla görevlendirilmiştir.

İhracatına özellikle çok önem veren Meditaş, sektörde, kendi üretimini yaptığı ürünlerin dışında, satışa sunulan tüm ürünlerin kendi bünyesinde kalite kontrollarını yapıp ihracatını sağlamakta, bu konuda bir " Export House" olarak görev yapmaktadır.

Türkiyede ilk lazer uygulamalarının yapılması, ilk lazer tesisinin kurulması, ilk kristal lazer ürünlerinin getirilmesi, ilk asit lazer makinasının getirilmesi ve kullanılması yanında, Meditaş, dağarcığında, kısa zamanda gündeme getireceği yenilikleri ve ilkleri de tutmaktadır.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.