Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Esat Ahmet Özdem
Adres: Mahmutbey Mah. Köprü Cad. No:30 K:4 Bağcılar / İstanbul
Tel.: 90 212 610 36 45
Fax: 90 212 610 35 91
E-Mail: info@ozgec.com
Web: www.ozgec.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
ÖZGEÇ REKLAM VE PROMOSYON MALZ. İMALAT PAZ. LTD. ŞTİ.

 

Özgeç Ltd. Şti. 1989 yılında kurulmuş olup, promosyon ve tanıtım ürünlerinin imalatı ve satışı hususunda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sektöründe öncü olmanın sorumluluğu ile hareket etmektedir.yıllara dayanan tecrübesi ile kurumsal şirketlerin prejelerinde ulusal ve uluslar arası alanda çözüm ortağı olmuştur.
 
Firmamız üretimini yaptığı ürünlerin ithalat ve ihracatının yanısıra " Baskılı Promosyon Bizim İşimiz " sloganıyla iddialı bir açılım yaparak bünyesine son model baskı makinelerini katmış ve tecrübesini teknoloji ile buluşturarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.
 
Üretim bandımızda yer alan;
 
• 5 Renk Tampon Makineleri
 
• 5 Renk Convörlü Tampon Makineleri
 
• 4 Renk Tampon Baskı Makineleri
 
• 4 Renk Convörlü Tampon Makineleri
 
• 2 Renk Tampon makineleri
 
• Tek Renk Tampon Makineleri
 
• Yuvarlak Baskı Makineleri
 
• Serigrafi Baskı Makineleri
 
• Lazer Baskı Makineleri
 
- Metal Üzeri Lazer Baskı
 
- Deri Üzeri Lazer Baskı
 
- Ahşap Üzeri Lazer Baskı
 
• Enjeksiyon Makineleri ile 3D özel tasarım kalıp üretimi
 
• Transfer Bask Makineleri ile 20 yılı aşkın süre içersinde durdurak bilmeksizin sürekli gelişim gösteren firmamız bugün Türkiye'nin en büyük baskı tesisine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 
"Kişiye Özel Promosyon" fikri ile "minimum adetlere maksimum fiyat" tabularını yıkmış ve transfer baskı teknolojisini bünyesine katarak "Siparişin büyüğü küçüğü olmaz" felsefesini benimseyerek sektöründeki eksikliği büyük ölçüde gidermiştir. Bununla beraber şahsi oluşumlardan kurumsal şirketlere kadar bir çok firmanın ulusal ve uluslararası organizasyonlarında dağıtılan promosyon ürünlerinin tasarımı ve üretimi ile proje danışmanlığı hizmeti de vermektedir.
 
Özgeç Ltd. Şti. kendi bünyesindeki tasarım, üretim, montaj baskı ve lojistik departmanları ile iş akışını tüm cephelerde kontrol altında utmaktadır. Bu sayede müşterilerine kusursuz hizmet sağlamaktadır.
 
Özgeç Ltd. Şti ailesi olarak kurulduğumuz günden bugüne sürekli artan başarı grafiğimizi birbirimize duyduğumuz sevgi, saygı, güven, sadakat, inanç, içimizdeki mesleki aşk ve en önemlisi yıllardır artarak bizi desdekleyen müşterilerimize borçluyuz.
 
Sağlam bir istikrar ile sürdürdüğümüz başarı yolculuğumuzda bizimle birlikte olan, bize inanan ve güvenen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunar, uzun yıllar birlikte büyümeyi arzu ederiz..
Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.