Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Mustafa Z. Bozduroğlu
Adres: İkitelli O.S.B. Turgut Özal Cad. No:24/C Başakşehir / İstanbul
Tel.: 90 212 520 27 00
Fax: 90 212 519 68 99
E-Mail: regal@regalsaat.com
Web: www.regalsaat.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
REGAL SAAT SAN. VE TİC.

 

REGAL SAAT SANAYİ ve TİCARET 1958 yılından beri saat sektöründe faaliyette bulunmaktadır. Sektörde geçen yarım asırlık tecrübesini ve engin birikimini sizlerle paylaşmanın ötesinde, dünyada bir ilki gerçekleştirerek, bütün koleksiyonu üzerinden yüzlerce parçayı aynı anda size sunabilmek amacıyla bu site hazırlandı. Bu kadar çok çeşitli saati aynı anda bulabileceğiniz bir başka adres yok. 
Beğeneceğinizi ümit ederiz.


ORGANİZASYON
Şirketin en önemli varlığı iyi eğitimli, disiplinli, yüksek performanslı, azimli ve kararlı üretim ve satış/pazarlama örgütüdür. Bu örgütün lojistik desteğini her türlü donanıma sahip bir teknik ekip ile çok düzenli ve disiplinli çalışan büro elemanları sağlamaktadır.

TASARIM
Model tasarımları bir sanatçı titizliği ile detaylandırılır; mühendis hassasiyeti ile şekillendirilir; koordine bir çalışma sonucunda seri üretime sunulur.

ÜRETİM
Her türlü teknik donanıma sahip REGAL SAAT FABRİKASI' nda tasarlanan modellerin, üretime dönüşmesi modern tesislerde, kalifiye bir ekip tarafından gerçekleştirilir.

PAZARLAMA
Ürünlerimiz, ULTIMA, REGAL ve apex markaları ile birçok seçkin saat mağazasının yanında ulusal ve uluslararası zincir mağazalar ile değerli hediyelik eşya mağazalarında tüketici ile buluşmaktadır. Kalite ve güvenin daha da önem kazandığı günümüzde, duvar saati alanında marka bilinirliği ve güvenilirliği ile yıllardır Türkiye'nin aranan ve en çok satan saati olmanın arka planında bunlar yaşanmaktadır.

 

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.