Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Edip Yaşar Alıçlı
Adres: Başkent Org. San. Bölg. 19. Cad No:85 Maliköy - Temelli - Sincan / Ankara
Tel.: 90 312 640 12 34
Fax: 90 312 640 12 32
E-Mail: info@sanem.com.tr
Web: www.sanem.com.tr
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
SANEM MATBAACILIK VE ULUSLARARASI TAŞIMACILIK SAN. TİC. A.Ş.

 

1976 yılında Ankara'da baskı işleri yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden 36 yıllık süreç içerisinde uluslararası baskı sektörüne entegre olmuş, ülkemizde baskı ve basım sektörünün gelişimine öncülük etmiş ve pek çok konuda yeniliklerin ülkemize gelmesine liderlik etmiştir. Bilgisinin ve liderliğinin gücünü yetkin ve eğitimli insan kaynakları ile buluşturmuştur.

1991 yılında taşındığı Ankara Balgat'taki 6.000m2'lik binasında 15 yıl hizmet verdikten sonra, yine Ankara'da daha büyük ekipman ve kadro ile Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m2 üzerine kurulmuş, toplam 13.000 m2'lik kapalı alana sahip yeni binasına taşınmıştır. Diğer ileri teknoloji gerektiren ürünlerin yani sıra 25'den fazla tel form makinesi ile Avrupanın ikinci büyük tel spiral üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Ürün çeşitliliğimiz ve üretim kapasitemizle hem ülkemizin hemde diğer ülkelerin ihtiyacını büyük bir oranda karşılamaktayız. 55'den fazla ülkeye ihracat yapmakta ve üç tanesi Türkiye'de bir tanesi Avrupa'da olmak üzere 4 şube ile dağıtım yapmaktayız.

Ürünlerizle gerek ülkemizde gerekse yurtdışında oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinin devamını korumak ve bu amaçla kazançlarımızı bilgi ve teknolojiye yatırarak içinde bulunduğumuz sektörde öncü firma konumunda olma hedefimizi gerçekleştirmemizi sağlayan tüm değerli personelimize ve siz değerli müşterilerimize minnettarlığımızı sunarız.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.