Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Volkan Yavuz
Adres: Turgut Reis Mah. Tekstil Kent Tic. Merk. A-12 Blok No:27 Esenler / İstanbul
Tel.: 90 212 438 5018
Fax: 90 212 438 50 17
E-Mail: info@umittextile.com
Web: www.umittextile.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
ÜMİT TANITIM TEKSTİL PROMOSYON ÜRN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

İstanbul merkezli olan firmamız promosyon tekstil, promosyon Ürünleri Imalat ve ihracatı konusunda faliyet göstermektedir. Merkez ofis ve showroom Istanbul-Esenler Tekstilkent Ticaret Merkezindedir. İmalatımız 1000 m2 üzerine İstanbuldadır. Genç ve dinamik kadromuzla yurt içi ve yurtdışı taleplere yönelik özel üretim ve ihracat yapmaktayız.

Ihracat olarak Almanya - Hollanda - Danimarka ve Italyada orta ve üst kategori müşterilerimiz bulunmaktadır. Türkiye içinde ise; kurumsal firmalara ağırlıklı olarak tekstil ve promosyon ürünleri olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerden gelen taleplerinizin özelliklerine göre sizlere en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmak arzusundayız.

Zamanınızın kıymetini bildiğimizi belirtir; Sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti vermek amacındayiz. 11 yıl önce başlamış olduğumuz firmalar ile halen ticari ilişkilerimizin devamı; karşılıklı anlayış ve maksimum hizmet anlayışımızdan kaynaklanmaktadır. 11. Yılımızda Kalite ve deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmak ve tanışmak dileklerimizle...

Saygılarımızla

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.