Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:
Fotoğraflar
İletişim Bilgileri
Şencan Uzun
Adres: Kuşdili Cad. Kuşdili Apt. No:60/2 Kadıköy / İstanbul
Tel.: 90 216 418 39 00
Fax: 90 216 345 94 44
E-Mail: info@amazongrup.com
Web: www.amazongrup.com
Başkanımızın Açılış Konuşması
İst. Milletvekili Metin Külünk
Fuar Hakkında Değerlendirme
AMAZON DIŞ TİC. TURİZM LTD. ŞTİ.
 • Her biri konularında uzman ve ortalama 20 yıllık mesleki tecrübeye sahip yönetici ile çalışan kadrosu grup çatısını oluşturmuştur.
  Genç bir ticari yapı olmasına karşılık, kurucularının ticari ve mesleki etik sınırları içinde hareket etme prensipleri, grubun kısa sürede ciddi projelerde varlığını hissettirmesine sebep olmuştur.

  Uzun soluklu mesleki başarıları hedefleyen Amazon Grup'un yetenekli genç kuşakların kendilerini geliştirecekleri platform oluşturmak da idealleri arasındadır.

  Promosyon bizim için alışılagelmiş ürünlerin bilindik satış şeklinden ibaret bir konu değildir.
      
  Promosyon bizim için ihtiyaç duyulacak çeşitli konseptlere ve niteliklere sahip ürünler yelpazesinin proje bazında seçilerek müşteriye sunumudur.

  Promosyon, tanıtım çalışmaları kapsamında önemli bir yer tutan ve ciddiyetle ele alınması gereken bir konudur. Dünyada pek çok kuruluş yıllarca konseptine uygun tek veya iki promosyon çalışması yapmış ve bununla da tanınırlığını artırmıştır.
  Türkiye’de de bunun örnekleri görülmüştür. Belli yaş grubundaki kişilerin hala hatırladıkları promosyonlar kuruluşla özdeşleşmiş durumdadır.

  Kuruluşumuz; İlgi alanına giren her konuda hedef kitle ile tanıtımı yapılacak materyalin lokomotif faydasını doğru frekanslarla konuşturmaya ve bunun ise doğru bir ifade tarzı ile yapılmasını sağlamaya odaklanmıştır.

  Matbaa bölümümüzün verdiğimiz basım hizmetlerinde işin, ihtiyaç duyduğu teknik şartlarda yapımına önem verilmektedir.
      
  Basımı    yapılacak işin niteliği, seçilen kağıdın cinsi, tirajı gibi ön bilgiler bizim işin, tek renk veya dört renk makinada basılması gerektiğine karar vermemize alt yapı oluşturmaktadır.

  Sektöre severek uzun senelerini vermiş ve her zaman tecrübelerini işlerine yansıtmış olan ustalarımız; Yoğun çalışmalar ile oluşturulan kreatif bir işin, basım aşamasında bozulmasının bir tasarımcının en korkulu rüyası olduğunu çok iyi bilir. Bu bilinç ile matbaa birimimizin her türlü butik işe yüksek performansta cevap verebilecek niteliklerde olmasını sağladık.

  AMAZON GRUP
Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.