Promotürk Fuarı 2012
Firma İsmi:
Stand No:

PROMOTÜRK Derneği, PSI ve KOSGEB desteği ile geniş tabanlı katılım sağlanacaktır.

Promotürk - powered by PSI Fuarı’nın tanıtımı ve duyuruları, PSI’ın tanıtım mecraları vasıtasıyla tüm tedarikçi ve katılımcılarına yapılacaktır. Bu sayede başta Avrupa olmak üzere, tüm dünyadan fuara yoğun bir ilgi ve katılım beklenmektedir.

PSI: “European Directory of Verified Distributors” kayıt yaptıran herkes ücretsiz olarak Product Finder 2.0’yi kullanabilecek

Türkiye ile karşılıklı olarak vize uygulamayan ülkelerden, başta Rusya olmak üzere, Arnavutluk, Azerbaycan, Bosna-Hersek, Brezilya, Fas, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Hırvatistan, Hong Kong, İran, ,Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kore Cumhuriyeti, Kosova, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Libya, Lübnan, Makedonya Cumhuriyeti, Malezya, Sırbistan, Şili, Singapur, Sudan, Suriye, Tayland, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Yemen’den fuara katılım beklenmektedir.

Promotürk - powered by PSI Fuarı, sektör profesyonellerine “Dünya Promosyon Sektörü”ndeki gelişmeleri yakından izleme ve değerlendirme imkanı sunarak, sektörün gelişimine ciddi katkılar sağlayacaktır.

Dünya promosyon sektörünü buluşturan ve bir dünya markası olan “PSI” Fuarı’nın katkılarıyla gerçekleşecek Promotürk - powered by PSI Fuarı katılımcı ve ziyaretçilerine, yerli ve yabancı yüzlerce kuruluşla önemli bir network alt yapısı ve ticari ilişkileri geliştirme fırsatı sunacak.

Promotürk - powered by PSI tüm pazarların orta noktasındadır. Promosyon tasarım ürünleri ve yenilikçi fikirler, öncü markalar ve cesur tasarımcılar tarafından Promotürk - powered by PSI’da sergilenecek.

Promotürk - powered by PSI Fuarı, Türkiye’nin sahip olduğu coğrafi konumu, tüm pazarlara olan yakınlığı, kolay ulaşımı ve sunduğu imkanlar sayesinde, Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Kuzey Afrika’ya tüm büyük pazarlar için stratejik bir zirve niteliği taşımaktadır.

Rusya, Ortadoğu ve Balkanlar başta olmak üzere Ocak ayından itibaren görsel ve yazılı medyanın yanı sıra internet ortamında yoğun bir Promotürk - powered by PSI tanıtım ve reklam kampanyası başlatılacaktır.

Promotürk - powered by PSI Fuarı, Türkiye ve dünyanın her tarafından özel olarak seçilerek davet edilmiş profesyonel satın alma yetkilileri ve heyetleri ile buluşma fırsatı sunacak.

Promotürk - Powered by PSI’ı ziyaret ederek, eski dünyanın merkezinde yer alan şahane doğal manzaraları ve tarihi mirasları ile insanları çağlar ötesine taşıyan İstanbul’u ziyaret edebilirsiniz.

Proje 360 Dizayn Tarafından Hazırlanmıştır.