Bizi Takip Et:

Antikköy Sanaltur 360° Çekim

  • Home
  • Antikköy Sanaltur 360° Çekim

Antikköy

Atalarımızdan, dedelerimizden yüzyıllar öncesine dayanan geleneklerimizi, 20 yıl önce Büyükçekmece Çatalca yolu üzerinde ANTİKKÖY adıyla işletmeye açtık.

Amacımız siz değerli dostlarımızı en iyi şekilde ağırlamaktır. Yurtiçi ve Yurtdışından aldığımız olumlu izlenimler bizi her geçen gün daha da ileriye götürmektedir.

ANTİKKÖY’ümüzde aile saadetini, gelenek ve göreneklerimizi bir demet halinde sizlere sunmaktayız. Bunun yanı sıra ANTİKKÖY’ümüzde BÜYÜK OSMANLI İMPARATORLUĞU’nun eşsiz zarafetini bir nebze de olsa siz değerli dostlarımıza yaşatmak istiyoruz.

Atalarımızdan kalan bu mirası en iyi şekilde temsil etmeyi bir borç bilmekteyiz. Atalarımızın tarihi kale mimarisini de siz değerli dostlarımıza sunmaya çalışmaktayız. ANTİKKÖY’ümüzde bir çok hayvan çeşidini de bulabilirsiniz. ANTİKKÖY’ümüzdeki hayvanat bahçesini gezip görün. Dilerseniz çocuklarınız at, eşek veya midilli atları ile gezintiye çıkabilirler.

Dilerseniz de siz, atlar veya develer ile gezintiye çıkabilirsiniz, işte size huzur bulabileceğiniz, günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekân. Burada zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz…

Proje Detayı

Firma:

Antikköy

Kategori:

360° Sanal Tur

Tarih:

25 March, 2022

Firma İletişim:

Çatalca – Şehir Merkezi Çıkışı Doktor Çeşme Mevkii

Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

+90 212 652 50 71

info@360dizayn.com

Yenibosna Merkez, Türkgücü Sk. 10/2, 34197 Bahçelievler/İstanbul