Bizi Takip Et:

KELEBEK MOBİLYA IMM 2023 Fuar Çekimi

  • Home
  • KELEBEK MOBİLYA IMM 2023 Fuar Çekimi

Kelebek Mobilya

Türkiye’nin ilk modern modüler mobilya üreticisi ve sektörün en köklü markası Kelebek, Ata’mızın imzasıyla kurulan ilk Cumhuriyet markalarından biri konumunda. Yıllar içinde gelişen ve büyüyen marka, ürünleriyle evlerden öte, kalplere yerleşti. Kelebek, ülkemizde ve dünyada milyonlarca evde kelebek etkisi yaratarak bireysel haz ve tasarım markası olarak minimalizm ile doğallığı buluşturuyor.

Kelebek Mobilya, 1983 yılında mobilya sektörü için inovatif bir sistem olan laminasyon teknolojisini Türkiye’ye kazandırdı. 1990 yılında borsaya girerek halka açılan ilk mobilya firması olan Kelebek, kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında 230’un üzerinde mobilya mağazasında tüketicilerin beğenisine sunuyor. Geniş ürün yelpazesiyle her zevke ve tarza uygun mobilyalar sunan Kelebek, fijital (fiziki ve dijital) mağazacılığı ücretsiz mimari hizmetiyle bir araya getirerek, müşterilerine evlerinin çizimlerini yaparak, sanal ortamda Kelebek mobilyalarıyla döşeme ve deneyimleme imkânı sunuyor.
 
Kelebek, 80 yılı aşkın bir süredir devam ettiği yolculuğuna; salon, çocuk odası, mutfak-banyo, aksesuar ve bahçe kategorilerinde büyüyerek devam ediyor. Yeni global marka vizyonuyla “Kelebek Etkisi” yaratmaya devam eden marka, dünyaca ünlü tasarım efsanesi Karim Rashid ile iş birliği yaparak, sektörde bir ilki gerçekleştirdi. Genç ve dinamik bir marka olan Kelebek Mobilya, yeni vizyonunda Bauhaus tasarım yaklaşımıyla Gestalt yaklaşımını birleştiriyor.

Proje Detayı

 

Firma:

Kelebek Mobilya Fuar Çekimi

 

Kategori:

360° Sanal Tur

 

Tarih:

25 March, 2023

 

Firma İletişim:

0850 800 34 87

Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız.

+90 212 652 50 71

info@360dizayn.com

Yenibosna Merkez, Türkgücü Sk. 7/B, 34197 Bahçelievler/İstanbul